Pan Łukasz Komoniewski Prezydent Miasta Będzina zaprasza:

Babcie i Dziadkowie to prawdziwe kopalnie wiedzy! Wystarczy odrobina chęci i… czasu, aby czerpać z ich mądrości i doświadczenia ❤️
Ich święto zbliża się wielkimi krokami 👩🏼‍🦳👨🏼‍🦳 Z tej okazji mam dla Was konkurs fotograficzny 📸
Gotowanie, majsterkowanie, a może prace artystyczne? 🖌️🧶
Pokażcie nam czego Was nauczyli Dziadkowie! Na adres konkurs@um.bedzin.pl 📧 wyślijcie do nas zdjęcie lub zdjęcia (maksymalnie 3 szt.) przedstawiające realizację Waszych wspólnych pasji oraz międzypokoleniowe przekazywanie wiedzy czy umiejętności 🪛
Najcenniejsze co możemy podarować im w dniu ich święta i nie tylko to… wspólnie spędzony czas ❤️ Dlatego na wszystkie osoby, które prześlą do nas zdjęcie, czekać będzie podwójne zaproszenie do Teatru na spektakl „Plastusiowy Pamiętnik” 🎭
❗️Ilość miejsc ograniczona.