Dyrektor szkoły: Jadwiga Janusz-Sender
Vice dyrektor szkoły: Agata Durbacz

Biblioteka

Aleksandra Budzowska

Biologia

Aldona Kaczmarska

Chemia

Wanda Zalejska

Doradztwo zawodowe

Justyna Ziętek – Smoczyńska

Edukacja dla bezpieczeństwa

Radosław Migas

Edukacja wczesnoszkolna

Paulina Korcz

Edukacja wczesnoszkolna

Monika Tokaj – Wtorek

Edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Swarlik

Edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Haja-Stasiak

Edukacja wczesnoszkolna

Renata Drożdż

Edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Dyszy

Fizyka

Aneta Taraszka

Geografia

Jacek Wąsowski

Historia

Anita Palimąka

Informatyka

Adriana Krupa – Grylak

Język angielski

Agnieszka Cadrzyńska

Język angielski

Joanna Kloc

Język angielski

Monika Finka

Język niemiecki

Aldona Sawicka

Język polski

Agata Konewecka  – Bednarz

Język polski

Anna Matecka

Język polski

Alina Kipińska

Logopeda

Dagmara Cyplińska – Góral

Matematyka

Anna Michalska

Matematyka

Adriana Krupa-Grylak

Matematyka

Ewa Nowicka

Muzyka

Agnieszka Rebeta

Nauczyciel terapii pedagogicznej

Agata Konewecka-Bednarz

Współorganizowanie kształcenia specjalnego ucznia niepełnosprawnego

Dominika Solipiwko-Muc

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Agata Durbacz

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Monika Grzywna-Wołoszyn

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Paulina Kopeć

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Katarzyna Toczek

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Jarosław Stacha

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Beata Białas – Skóra

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Jadwiga Janusz – Sender

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Ewa Smarzyńska – Sliupkas

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego

Monika Pasternacka – Klamińska

Współorganizowanie kształcenia integracyjnego oddział przedszkolny

Joanna Wyparło

Pedagog

Iwona Tomczyk – Król

Plastyka

Piotr Kulasiewicz

Przyroda

Aldona Kaczmarska

Psycholog

Magdalena Gajda

Rehabilitantka

Ewa Wójcik

Religia

ks. Rafał Kordaszewski

Religia

ks. Piotr Janiczek

Technika

Jarosław Stacha

Wiedza o społeczeństwie

Anita Palimąka

Wychowanie fizyczne

Ada Strzemińska

Wychowanie fizyczne

Jarosław Stacha

Wychowanie fizyczne

Tomasz Sobieniecki

Wychowawca przedszkolny

Dagmara Fular

Wychowawca przedszkolny

Justyna Ziętek-Smoczyńska

Wychowawca świetlicowy

Dorota Matyszczyk

Wychowawca świetlicowy

Aneta Szot

Wychowawca świetlicowy

Dariusz Drożdż

Wychowanie do życia w rodzinie

Aneta Szot

 

 

 

Wychowawcy klas rok szkolny 2022/2023

Klasa

Wychowawca klasy

1a

Renata Drożdż

1b

Paulina Korcz

2a

Monika Tokaj – Wtorek

2b

Magdalena Swarlik

3a

Agnieszka Dyszy

3b

Patrycja Haja- Stasiak

4a

Monika Pasternacka – Klaminska

4b

Anita Palimąka

5a

Alina Kipińska

5b

Agata Konewecka

6a

Monika Finka

6b

Joanna Kloc

7a

Jarosław Stacha

8a

Ewa Smarzyńska- Sliupkas

8b

Ada Strzemińska

8c

Aldona Kaczmarska

OP

Justyna Ziętek – Smoczyńska

Dagmara Fular