Podobnie jak w latach poprzednich uczniowie jedenastki włączyli się w działania na rzecz WOŚP. W dniu 12 stycznia2023 r. na terenie placówki nauczyciele zorganizowali wiele ciekawych atrakcji , np. Poduszeczka dla Jureczka, malowanie twarzy i tatuaży, loteria fantowa , z których dochód  przekazano do puszek orkiestry. W sumie zebraliśmy tego dnia 2.902,24zł.

              W niedzielę 29 stycznia uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w imprezie w będzińskiej Arenie. Tu przygotowaliśmy stoisko z wytworami  nauczycieli z oddziału przedszkolnego, nauczyciela informatyki, edukacji wczesnoszkolnej. Ponadto uczniowie pod opieka nauczycieli  prezentowali swoje wokalne , muzyczne i baletowe umiejętności. Na imprezę przybyło wielu rodziców ,którzy wspierali swoje pociechy nie tylko emocjonalnie ale i przekazali środki finansowe na WOŚP. Przekazaliśmy 1.243,66zł do skarbonki WOŚP.

Dyrekcja szkoły dziękuje nauczycielom, i uczniom oraz ich rodzicom za aktywne działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szkoła przekazała w sumie 4.145,90 zł do skarbonki WOŚP.