W dniach 23-27.10.23r. uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość uczestnictwa w różnorodnych zabawach w ramach Tygodnia Języków Obcych zorganizowanych przez nauczycieli języka angielskiego. W poniedziałek zmierzyli się z wyzwaniami lingwistycznymi na sali gimnastycznej.

We wtorek klasy IV-VIII sprawdziły swoją wiedzę w teleturnieju „Milionerzy”. Środa była poświęcona bajkom dla uczniów klas I-III. Plansze oraz ćwiczenia interaktywne całkowicie pochłonęły uczniów kolejnego dnia. Na zakończenie tak aktywnego tygodnia, uczniowie mogli puścić wodzę fantazji i przebrać się w ciekawy kostium. Młodsi obywatele Naszej Szkoły bawili się aktywnie na dyskotece Halloween’owej oraz mieli możliwość zrobienia zdjęć pamiątkowych przy fotobudce wykonanej z pomocą Samorządu Uczniowskiego.