W listopadzie uczniowie klasy III A brali udział w Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „WIRUSOOCHRONA”. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Dąbrowie Górniczej. W trakcie zajęć dzieci pogłębiały wiedzę z zakresu higieny mycia rąk.

Największą atrakcją podczas realizowania akcji była możliwość nagrania 30 sekundowego spotu reklamowego, który zachęca właśnie do regularnego mycia rąk. Z wielkim zaangażowaniem, wspólnie stworzyliśmy stroje oraz prezentowane rymowanki dotyczące higieny.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła zwycięzców.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Profilaktycznym!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za włożoną pracę w stworzenie naszego wspaniałego spotu reklamowego!!!

Gratulacje!!!