W ramach Międzynarodowego Projektu „Emocja” uczniowie klasy IIb  uczestniczyli w pierwszym MODULE   –   KRAINA  KREATYWNOŚCI

Uczniowie przypomnieli co to są emocje, jakie są ich rodzaje. Wiedzą, że radość, strach czy złość odgrywają w życiu człowieka ważną rolę. Przez czas trwania modułu z ochotą brali udział w licznych zabawach, odgrywali  scenki np. – Jaka to emocja? W Dzień Kropki  wszyscy przyozdobieni byli w różnobarwne duże lub małe kropki.  Z zaciekawieniem obejrzeli bajkę pt: „The Dot” o dziewczynce Vashti, która nie lubiła rysować, a następnie aktywnie uczestniczyli w dyskusji. W trakcie Spaceru Kreatywności dzieci aktywnie szukały skarbów przyrody. W trakcjie zajęć pomocne były karty pracy przygotowane przez organizatora. Jednak największą atrakcją dla dzieci były kolorowanki 3D. Praca plastyczna z wykorzystaniem TIK przyniosła dużo pozytywnych emocji. Niespodzianką było, to że własnoręcznie pokolorowane ilustracje za pomocą aplikacji Quiver „ożyły”. Uczniowie nie mogą się doczekać kiedy rozpoczną pracę  w kolejnym module.