W środę 26 kwietnia 2024 r. odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I RUCHU DROGOWYM „BĄDŹ BEZPIECZNY”, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego. W konkursie brali udział uczniowie z klas I-III będzińskich szkół. Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą o tytuł „Mistrza bezpieczeństwa” wykonując zadania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, w Internecie oraz wykorzystując zdobyte wiadomości z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy konkursu mieli też okazję zaprezentowania swoich umiejętności i dobrej techniki jazdy na rowerze pokonując przygotowany przez organizatorów tor przeszkód. Wyniki kształtują się następująco:

• I miejsce i tytuł „Mistrza bezpieczeństwa” zdobyli gospodarze,
  • II miejsce zajęła reprezentacja  Szkoły Podstawowej nr 3,
  • III miejsce przypadło w udziale zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!