Chłopcy z klasy IIa Piotr D.i Jan P. reprezentowali naszą szkołę w konkursach organizowanych na terenie naszego miasta, w których wzięli udział uczniowie m.in. będzińskich, sosnowieckich, czeladzkich oraz dąbrowskich szkół podstawowych. W ubiegłym tygodniu ogłoszono wyniki konkursu „EKO-KARTKA ŚWIĄTECZNA”, którego organizatorem był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w ramach Kampanii edukacyjno-informacyjnej ZPKWŚ pn.”Wyzwanie – przyrody szanowanie”. Z wielką radością przyjęliśmy informację, o zdobyciu I miejsca przez Piotra, którego kartka okazała się najpiękniejsza spośród około 300 złożonych prac.

Kolejnym powodem do dumy było zajęcie I miejsca w XXI KONKURSIE TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ I PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY w kategorii plastycznej, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina p.Łukasza Komoniewskiego.

Cieszymy się z laureatami i serdecznie gratulujemy!