Mówi się, że szkoła zabija talenty, niszczy kreatywność, ale nie Nasza. Nasza szkoła jest w tym względzie wyjątkowa, jest kuźnią talentów!

Pierwszego dnia wiosny, 21 marca, w naszej szkole odbył się przegląd talentów „Mam talent”.

Celem imprezy było przede wszystkim zachęcenie naszych uczniów, którzy na co dzień przemykają korytarzami, często niemal niezauważeni, by podzielili się drzemiącymi w nich talentami, pasjami. Dla wielu z nich był to pierwszy publiczny występ, choć  część wykonawców kształci się w szkole muzycznej, domu kultury lub pobiera lekcje gry na instrumencie.

Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, bowiem zgłosiło się blisko 30 chętnych.

Pierwsza część, w której uczestnikami byli uczniowie klas 1-3 mogliśmy podziwiać wokalne występy solistów, ale też duetów, nie zabrakło również tanecznych popisów i prezentacji gry na instrumentach, w tym na akordeonie.

Druga część przeznaczona dla uczniów klas 4-8 obfitowała w różnorodne formy prezentacji talentów. Tańce, śpiew, gra na instrumentach, ale także pokaz zdolności aktorskich.

Występy uczniów wzbudzały zachwyt i podziw widowni, która nie zawiodła i każdego uczestnika sowicie nagradzała gromkimi brawami.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy uczestnictwa, a oni sami otrzymali owacje.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i w kolejnych edycjach na pewno powitamy w gronie utalentowanych uczniów kolejne osoby, bowiem prawdą jest stwierdzenie, iż w każdym człowieku drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.