„Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą” /Martin Luther King/

W tym tygodniu uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym projekcie „Calling for peace”. Akcję przeprowadziły p. Palimąka, p. Pasternacka-Klamińska oraz p. Tomczyk-Król. Celem projektu jest zjednoczenie się oraz wsparcie nauczycieli i dzieci mieszkających w Ukrainie, w tak trudnym dla nich czasie zagrożenia wojną. Nasze działania projektowe będą polegać na tworzenia kartek, łańcuchów serc, listów, gołębi pokoju, pocztówek dla dzieci z Ukrainy.

To jest nasz manifest dla Pokoju na Świecie, a w obecnych czasach szczególnie dla Ukrainy. Zapraszamy do  obejrzenia galerii. Nasze prace zostały również zamieszczone na oficjalnym koncie projektu na wakelet, zapraszamy do odwiedzenia profilu…

https://wakelet.com/wake/ZAlfVuDcck5LFA4R1lsbt