16 grudnia 2021r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Twórca i jego dzieło”.

Tegoroczna edycja dotyczyła „Opowieści z Narnii” (klasy 4-6) i „Opowieści wigilijnej” (klasy 7-8).
Oprócz znajomości  życiorysu autorów i treści lektur uczniowie musieli zmierzyć się m.in. z nagraniem filmiku, który konfrontował świat rzeczywisty ze światem przedstawionym w lekturze, wykonaniem kartki pocztowej czy zrobieniem fotografii stroju bohatera wraz z jego opisem.

Podczas ogłoszenia wyników konkursu uczniowie SP 11 wraz z opiekunami zostali docenieni za kreatywność, trud i staranność wykonanych zadań.

Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii klas 4-6 i III miejsce w kategorii klas 7-8.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!