We wrześniu w naszej szkole organizowany był konkurs plastyczny dla klas I-III pt: „Wspomnienia wakacji”.  Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej oraz wzmacnianie wiary we własne możliwości. W ramach konkursu uczniowie wykonywali dowolną techniką pracę plastyczną, której hasłem przewodnim były wspomnienia z wakacji. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów. Spośród otrzymanych prac komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Elżbieta G., Agata M.- M.

II miejsce: Antonina W., Patryk Ś.

III miejsce: Wiktor K., Michał M.

Wszyscy uczniowie za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.