Klasa 1a bierze udział w programie edukacyjnym przygotowanym przez sieć sklepów Rossman – Czyściochowa Akademia.

Czyściochowa Akademia to świat pełen eksperymentów i doświadczeń, dzięki którym pierwszoklasiści przyswoją najważniejsze zasady higieniczne. Program porusza tematykę w sześciu obszarach: higiena jamy ustnej i nosa, czystości dłoni i zasad korzystania z toalety, mycia ciała i włosów oraz pielęgnacji skóry.

W trakcie zajęć dzieci przeprowadziły wiele eksperymentów dotyczących zasad higieny oraz przygotowały prace plastyczne, które zostały zgłoszone do konkursu. Głosować na naszą pracę mogą codziennie wszyscy uczestnicy programu Rossnę! Junior.

Zachęcamy do oddania głosu na pracę uczniów klasy 1a (aby oddać głoś, trzeba być uczestnikiem programu Rossnę!Junior, wejść na stronę https://www.rossmann.pl/czysciochowa-akademia, tam spośród zgłoszonych prac odnaleźć naszą)