29  stycznia 2021 roku w naszej szkole odbyła się impreza zamknięta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, niestety  , z uwagi na sytuacje epidemiologiczną, uczestniczyć mogli w niej tylko uczniowie z najmłodszych klas oraz oddział przedszkolny. W dniach poprzedzających, to wydarzenie nauczyciele przygotowali zajęcia,  w czasie których uczniowie poznali cele działalności Fundacji WOŚP, a  uczniowie samodzielnie wykonali emblematy promujące WOŚP . W czasie Dnia WOŚP można było skorzystać z przygotowanych na szkolnej świetlicy atrakcji:

  • LOTERIA FANTOWA – KAŻDY LOS WYGRYWA
  • KARNAWAŁOWE MALOWANIE TWARZY
  • FOTOBUDKA
  • KIERMASZ WYTWORÓW UCZNIOWSKICH Z GLINY

Uczniowie pod opieką wychowawców odwiedzali świetlicę, która każdorazowo była dezynfekowana. Starsi uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i przyjaciele naszej szkoły również wsparli Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wrzucając datki do uruchomionej na stronie internetowej szkoły e-skarbonki. Razem z naszą placówką sztab #154 tworzyło Przedszkole Miejskie Nr 13 w Będzinie.

Sztab #154 przekazał na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

8 086,27 złotych i 100 koron norweskich

 

LARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA
I DIAGNOSTYKA GŁOWY

WY GRY WA MY !

 Dziękujemy !!!