Klasa II b w roku szkolnym 2023/2024 po raz kolejny bierze udział w MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”.

Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy z przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, świetlicami szkolnymi, bibliotekami szkolnymi, specjalnymi ośrodkami szkolno- wychowawczymi w całej Polsce i za granicą.

Projekt składa się z VI modułów:

MODUŁ I- Czytamy razem z Małym Misiem

MODUŁ II-   Misiowa wyspa talentów 

MODUŁ III- Logorytmiczne rymowanki

MODUŁ IV- Misiowy ZABAWOWNIK międzypokoleniowy

MODUŁ V- Mały Miś uczy wrażliwości

MODUŁ VI- Europejczyk

Uczniowie klasy II B są w trakcie realizacji I MODUŁU „Czytamy razem z Małym Misiem”, który polega na wędrówce naszego klasowego pluszaka po domach uczniów i wspólnym czytaniu wybranych przez dzieci pozycji książkowych, zakończonych rysunkiem w Dzienniczku Małego Misia.a