Czwartek 12 października 2023 r. był pysznym, owocowym dniem w  klasie II B. O owocach uczniowie klasy II wiedzą bardzo dużo. Każdy uczeń już wie, jak ważne jest jedzenie  owoców – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też  w ramach akcji „Zdrowo i Sportowo” dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową.

Robienie sałatki owocowej było wielką frajdą i zabawą, dzieci przygotowały się do tego solidnie. Każde przyniosło z domu potrzebne akcesoria i różne owoce. Po wcześniejszym ich umyciu uczniowie zabrali się do pracy. Dobrze to widać na załączonych zdjęciach, a samodzielnie zrobiona sałatka wszystkim smakowała wyśmienicie.

Zajęcia dostarczyły dzieciom mnóstwo niesamowitych wrażeń smakowych oraz dotykowych.