8 czerwca 2022 roku uczennice klas 1-3 naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem ,,Jestem malarzem” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Będzinie. Temat wykonywanych prac nie był znany, aż do uroczystego rozpoczęcia konkursu przez Dyrektora Szkoły. Mali artyści mieli za zadanie stworzyć będzińskiego smoka, który będzie ozdobą naszego słynnego zamku na wzgórzu. W konkursie brało udział po 1 uczniu z każdej grupy wiekowej klas 1-3. Do wykonania prac klasy pierwsze używały pasteli olejnych, klasy drugie- farb plakatowych, a klasy trzecie- pasteli suchych. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział trzy uczennice – klasa 1b Hanna J. (wyróżnienie), klasa 2b Agata Z. (wyróżnienie) oraz klasa 3b Dalia M. (1 miejsce). Wszystkim dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!