W marcu i kwietniu 2021 roku klasy IV b, Va, VI c oraz VII b brały udział w międzynarodowym projekcie e-twinning „E-kartka wielkanocna”. Pierwszym etapem projektu było zapoznanie się z ponad 20 szkołami partnerskimi z różnych krajów Europy. Następnie uczniowie uczestniczyli w lekcji poświęconej europejskim tradycjom wielkanocnym. Głównym celem projektu było wykonanie elektronicznej kartki z życzeniami świątecznymi. Prace uczniowskie zostały umieszczone na stronie projektu. Ostatnim etapem było zapoznanie się z pracami dzieci ze szkół partnerskich oraz omówienie podobieństw i różnic w poszczególnych zwyczajach wielkanocnych. Dzięki uczestnictwu w projekcie uczniowie pogłębili swoją świadomość wspólnej tożsamości europejskiej, ćwiczyli tworzenie tekstów użytkowych w języku angielskim oraz doskonalili umiejętności z zakresu technologii informacyjnej.