„Dzień dobry, drzewa, polskie drzewa!

Natura was szczodrze przyodziewa.

I trwajcie tak na naszej ziemi

Na przemian w bieli i zieleni!”

W miesiącu marcu Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 11 im. Władysława Broniewskiego był po raz trzeci organizatorem konkursu plastycznego pt. „Drzewo w czterech porach roku”. Tegoroczna edycja różniła się od poprzednich, ponieważ odbyła się w formie wysyłkowej, ze względu na trwającą pandemię. Kierowana była do dzieci z pobliskich przedszkoli, a zadanie polegało na wykonaniu pod opieką swoich wychowawców pracy plastycznej dowolną metodą, przedstawiającej drzewo w czterech porach roku i wysłanie jej na adres naszej placówki. Pomimo panujących warunków efekt końcowy zachwycił wszystkich.  Dzieci wykazały się niezwykłą wyobraźnią i talentem plastycznym. Ich rękodzieła przyozdobione były różnymi materiałami: filcem, papierem kolorowym, cekinami itp. Werdyktem jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor i Wicedyrektor wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce. Każde dziecko otrzymało piękne nagrody ufundowane przez firmę Musiał Nieruchomości oraz K&LBUD, za które serdecznie dziękujemy. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!