Konkurs pod patronatem Prezydenta Będzina „Wesoła pszczoła”!
🐝 Trzecioklasiści bliżej natury! Konkurs pod patronatem Prezydenta Będzina „Wesoła pszczoła”! W naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs ekologiczny „Wesoła pszczoła”, dedykowany ochronie owadów zapylających. Ta ważna i pełna emocji inicjatywa została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina, Łukasza Komoniewskiego. Głównym założeniem wydarzenia było rozwijanie świadomości proekologicznej oraz przybliżenie dzieciom fascynującego świata i roli pasieki…




