24 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Będzinie odbył się I. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Nasza Polska”.  Na zaproszenie odpowiedziało 6  będzińskich szkół: SP 1, SP 2, SP 6, SP 8, SP 10 i SP 13.

Wszystkie występy solistów cechował wysoki poziom wokalny.  Czteroosobowe jury, którego przewodniczącą była zaproszona na to wydarzenie nasza lokalna wokalistka p. Ewelina Binkowska, nie miało łatwego zadania podczas wyłonienia zwycięzców. Jury podczas oceniania występów brało pod uwagę umiejętności wokalne, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny.
Po długich obradach, nadszedł czas na ogłoszenie wyników.
Oto lista nagrodzonych:

I miejsce: Nadia Wieczorek-Piecuch SP 6
II miejsce: Lena Rosikoń SP 1
III miejsce: Blanka Rudecka SP 2

Wyróżnienia:
Hanna Wojtkowska SP 1
Amelia Niewalda SP 6
Maja Prokop SP 8

Laureaci konkursu otrzymali muzyczne statuetki, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz słodki upominek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Składamy również ogromne podziękowania za udział wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom i mamy nadzieję, że spotkamy się podczas II. edycji za rok.