Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki wybrały się na Stadion Będziński gdzie uczestniczyły we wspólnym świętowaniu organizowanym przez Prezydenta Miasta Będzina. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy  i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Odbyła wspólna sesja zdjęciowa. Dzieci oglądały również wozy policyjne i strażackie, którymi byli zachwyceni. Starszaki śpiewali ulubione piosenki.  Następnie dzieci dostały prezenty i słodki upominek. Na koniec każde dziecko miało zrobiony na ręce śliczny tatuaż. Każdy przedszkolak miał uśmiech na twarzy. Było wesoło i kolorowo.