29 marca 2023 roku odbyła się IX edycja Zagłębiowskiego Konkursu Matematyczno-Geograficznego GEOMATI 2023, zorganizowanego w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Konkurs uświetniły występy wokalne uczniów oraz wykład dr hab. Sławomira Pytla, dyrektora kierunków studiów geograficznych Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Szkołę Podstawową nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Będzinie reprezentowały dwa zespoły uczniów z klasy 8b w składzie: Filip Barczyk, Maksymilian Legęza oraz Karol Knapik, Paweł Śnietka, którzy regularnie reprezentują naszą szkołę w różnych konkursach przedmiotowych. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Anna Michalska, rozwiązując z nimi dziesiątki dodatkowych zadań. Miło nam poinformować, że zespół Karol Knapik, Paweł Śnietka wykazał się imponującą wiedzą i zajął w konkursie prestiżowe 2 miejsce! Gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!