Szanowni Rodzice i Uczniowie!

 Dyrektor szkoły serdecznie zachęca do udziału w akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Od 29 listopada br. w Urzędzie Miasta można pozostawić paczuszkę pod choinką udekorowaną w niebieskie bombki (parter przy „okienku” Wydziału ewidencji ludności).

W paczce mogą znaleźć się artykuły higieniczne dla dzieciaczków takie jak:

proszki, oliwki, płyny do mycia, szampony dla dzieci, pieluchy, mydła, pieluchy tetrowe i flanelowe, akcesoria do pielęgnacji niemowląt, termometry, śliniaczki, ale także mleka modyfikowane, kaszki czy żywność dla niemowląt w słoiczkach – wszystkie rzeczy muszą być nowe. Zarówno przez wzgląd na wymogi sanitarno-epidemiologiczne jak i na to, że paczuszki będą przekazywane w formie prezentów.

Po zakończonej akcji wszystkie paczuszki zostaną przekazane do instytucji, które opiekują się maluszkami.