Po dwóch miesiącach wakacji 1 września uczniowie powrócili do szkoły, by rozpocząć rok szkolny 2021/2022. Szczególnie uroczyście powitaliśmy pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy będą się uczyć w naszej szkole. Pani Dyrektor  życzyła wszystkim owocnej nauki w dobrym zdrowiu, przedstawiciel Pana Prezydenta Miasta radny naszej dzielnicy Jerzy Jagieła odczytał list do społeczności szkolnej, a starsi uczniowie z klas trzecich przygotowali krótki program artystyczny. Ze względu na wyjątkową sytuację pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie nowe cele i pracujcie zawsze na miarę swoich sił i możliwości.

Pracownikom naszej szkoły życzymy energii, motywacji, pasji i satysfakcji z wykonywanej pracy!

Szanowni Rodzice, życzymy Wam radości i dumy z mniejszych i większych osiągnięć Waszych dzieci. Niech szkoła będzie miejscem, w którym lubią przebywać, uczyć się i zawierać przyjaźnie.

Wszystkim życzymy, aby nowy Rok Szkolny był spokojny, zdrowy i przyniósł wiele miłych chwil!