Nasza szkoła, jak co roku i tym razem wzięła udział w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Będzinie. Przedstawienie pt. ”Plan doskonały” przygotowali uczniowie z klasy IIa. Inscenizacja dotyczyła agresji w środowisku szkolnym. Swoje umiejętności wokalno-taneczne i recytatorskie Jury obejrzało w dniu 24 kwietnia br.w świetlicy szkolnej. Występ grupy bardzo się podobał, o czym świadczyły głośne brawa. W wyniku eliminacji konkursowych nasza szkoła zdobyła III miejsce wśród szkół będzińskich. Zostały przyznane wyróżnienia i nagrody indywidualne za trzy role, które otrzymali: Daniel, Nicola i Jan. Oficjalne gratulacje, wręczenie nagród i prezentacja nagrodzonych spektakli odbędzie się 16 maja br. w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Cieszymy się z osiągniętego sukcesu i składamy serdeczne gratulacje dzieciom i rodzicom.