26 września na 4 i 5 godzinie lekcyjnej odbędą się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Będzina. Spośród czterech kandydatów zostanie wyłonionych dwóch radnych, którzy będą reprezentować dzieci i młodzież naszej szkoły w Radzie. Głosowanie będzie przeprowadzone wśród uczniów klas IV-VIII. Poniżej zamieszczamy krótkie biogramy naszych kandydatów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Nazywam się Szymon Kuliś, mam 14 lat, chodzę do VIII klasy Szkoły Podstawowej nr 11 w BędzinieJestem nastolatkiem, który ma wiele zainteresowań, w dzieciństwie trenowałem taekwondo 🥋, piłkę nożną ⚽️, taniec nowoczesny 🕺🏻, chodziłem na lekcje gry na gitarze 🎸.
Teraz najbardziej lubię spotykać się ze znajomymi i spędzać wspólnie czas 😊.
Lubię grać w gry komputerowe, samodzielnie uczę się gry na gitarze, a najbardziej lubię spędzać czas ze swoim kotem 🐱. Bardzo lubię podróżować, zwiedzać różne kraje, poznawać inne kultury oraz od dzieciństwa uwielbiam pływać i nurkować, ostatnio odkryłem, że bardzo lubię chodzić po górach.
Moim marzeniem jest podróż do Stanów Zjednoczonych 🇺🇸 i Japonii 🇯🇵.
Kandyduję do Młodzieżowej Rady Będzina, ponieważ uważam, że młodzi ludzie także powinni mieć wpływ na otoczenie, w którym mieszkają oraz szkołę, do której uczęszczają. Jako reprezentant SP 11 będę przekazywać Wasze pomysły zmian w naszym mieście
Nazywam się Mateusz Marek, od 2015 r. uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 11 w Będzinie. Obecnie jestem w ósmej klasie, osiągam bardzo dobre wyniki w nauce oraz biorę udział w licznych konkursach 🏆
Od 2016 r. uczę się w prywatnej szkole językowej języka angielskiego, a od 2021 r. również języka niemieckiego. Ukończenie każdego szczebla kursu zostaje wysoko oceniane na poziomie oceny bardzo dobrej, a nawet celującej 👍. Po ukończeniu szkoły podstawowej zamierzam iść do dobrego liceum ogólnokształcącego, zdać maturę, a następnie dostać się na studia o kierunku informatyka-programista 💻
Interesuję się sportem, m.in. piłką nożną ⚽️, koszykówką 🏀, siatkówką 🏐, żużlem 🏍️ oraz wyścigami samochodowymi 🏎
Lubię jeździć na rowerze 🚴. W wolnym czasie słucham muzyki 🎶, oglądam filmy dokumentalne 🎥, historyczne, przyrodnicze. Satysfakcję sprawia mi również czytanie książek 📖. Lubię podróżować od morza aż po góry 🗺. Moim marzeniem jest podróż do Stanów Zjednoczonych
Nazywam się Amelia Pietrzyk i chodzę do ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 11 w Będzinie 👍
Jestem dość kreatywną osobną, kocham taniec 💃, sztukę 🎨 oraz książki 📚. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, m.in. przygotowując się do zajęć tanecznych.
W życiu codziennym staram się zwykle szukać pozytywnych stron w każdej osobie, ponieważ uważam, że właśnie dzięki temu jestem sobą ❤️. Mój Program wyborczy jest dosyć prosty – przynajmniej mam taką nadzieję, chcę, aby każdy czuł się komfortowo sam ze sobą… Chciałabym również zwrócić uwagę rówieśników na kwestie sztuki np. poprzez wprowadzenie do szkół DNIA SZTUKI.
Ponadto liczę, że gdy zostanę wybrana, moi wyborcy będą w stałym kontakcie ze mną, tak, abyśmy wspólnie zmieniali Będzin.
Są to niektóre z moich pomysłów, mam nadzieję, że się Wam spodobają
Nazywam się Maksymilian Wocka, mam 14 lat 👍. Moje życie jest bardzo związane z Będzinem, kocham to miasto ❤. Obecnie uczę się w Szkole Podstawowej nr 11 w Będzinie.
Kiedyś interesowałem się judo 🥋, ale teraz moją pasją jest fotografia.
Dla Będzina chciałbym wprowadzić rozmowy integracyjne pomiędzy uczniami i wychowawcami, ponieważ uważam, że jest to potrzebne młodzieży.