Jedenastka dla WOŚP

         W niedziele uczniowie jedenastki zaprezentowali swoje muzyczne talenty i umiejętności na scenie w przepięknej Arenie Będzin. Już od wczesnych godzin porannych było tu gwarno i wesoło. Jedenastka przygotowała stoisko , na którym można było kupić „Las” w słoikach przygotowany przez wychowawczynie oddziału przedszkolnego , mufinki upieczone przez szkolną kucharki i ciekawe prace plastyczne przygotowane przez świetlicę szkolną.

Grupa uczennic z klas 2b i 3b zaprezentowała taniec „Jedenastkowy Dance” z niezwykłą charyzmą i energią oraz zapałem. Natomiast uczennice kl.5 b tworząc grupę „Jedenastki z Jedenastki” zaśpiewały dwie wesołe, skoczne ,pełne dobrego nastroju piosenki. W działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowani byli również rodzice i nauczyciele .Od piątku do niedzieli żyła tym wydarzeniem cała szkoła. Pomaganie to nasza wspólna cecha ,która pozwala  służyć drugiemu człowiekowi i podejmować zadania służące poprawie jego zdrowia.