Konkurs plastyczny „Rozumiem-Akceptuję” poświęcony osobom niepełnosprawnym

Konkurs plastyczny pt. „Rozumiem-Akceptuję” miał na celu przedstawienie różnych wymiarów niepełnosprawności w sposób graficzny przez uczniów klas I-V.

Wizualne zobrazowanie tego zjawiska ułatwi dzieciom zrozumienie osób z tej grupy oraz wzmocni ich empatię w kontaktach z rówieśnikami borykającymi się z dysfunkcjami.

Uczniowie wykorzystali swoje plastyczne umiejętności w celu możliwie najbardziej efektywnego zobrazowania różnych dysfunkcji dotykających dzieci.

Razem spłynęło 12 prac uczniów z klasy 4a, 3a, 1a, 4b oraz 3b. Każda praca była unikatowa i tematycznie poprawna. Jednakże, myślą przewodnią konkursów jest wyłonienie zwycięzców, którymi są :

I miejsce : Oliwia P., Klasa 4b

II miejsce : Dominika P., Klasa 3b

III miejsce : Julia B., Klasa 4a

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie.

Wręczenie nagród odbędzie się po feriach zimowych wraz z powrotem do nauki stacjonarnej.