Aniołkowe Granie

Po raz kolejny nasza szkoła przyłącza się do akcji charytatywnej, której celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego, realizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Aniołkowe granie”.

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, zbieramy chemię osobistą dla Dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo Wychowawczych im. Św. Dominika Savio w Sarnowie.

Zbiórkę rozpoczynamy 25.11 będzie trwała do końca grudnia. Potrzebne rzeczy należy przynieść do szkoły i zostawić w wyznaczonym miejscu w przedsionku szkoły.

Mamy nadzieję, że społeczność uczniowska SP11 mimo trudnego czasu w jakim teraz jesteśmy, po raz kolejny stanie na wysokości zadania. Razem znów wywołamy uśmiech na twarzach innych osób J Pamiętajmy – warto pomagać!